Скачать на Android
Регистация за 10 секунд!
Войти
UA / RU
Cлот 300 Shields
  1. Казино Космолот »
  2. Ігрові автомати »
  3. 300 Shields

Cлот 300 Shields

Автомат 300 Shields — черговий пятибарабанний апарат від компанії Microgaming. Багатолінійний слот присвячений легендарному однойменного фільму. Азартна онлайн-дія розгортається на 25 активних лініях. На них під час обертання барабанів з’являються зображення воїнів, їх зброя і обладунки. З кожним вдалим спіном віртуальні персонажі гри збільшують ставку користувачів в сотні разів, а любителям грати за максимальними кредитами дарують найбільш цінні призи.

Ставки в основному раунді

Грати в Космолот на офіційному сайті безкоштовно або на реальні гроші — ризиковим відвідувачам інтернет-закладу доступні обидва варіанти. Незалежно від вибору режиму азартної гри, користувач вибирає число активних смуг (1-25) і ставить на кожну з них від цента до чотирьох доларів. Ставка на спін досягає 100 доларів. При будь-яких кредитах на кону відсоток виграшу (RTP) становить 95.3%.

Таблиця виплат

З кожним вдалим обертанням барабанів на рахунок учасника надійде певна сума. Виплата нараховується з урахуванням суми ставки, числа картинок в комбінації і коефіцієнтів символів. За віртуальний кинджал або летячі стріли гравець отримає максимум 200 кредитів. Зображення корабля в кількості двох — п’яти одиниць збільшить ставку учасника в 2, 15, 100 або 250 разів. Така ж нагорода обіцяна за зображення грізного воїна. Карткові символи наділені скромними показниками: × 4 × 150.

Інші характеристики гри

Окремою увагою користується картинка із зображеним на ній гладіатором в золотій масці. Цей знак наділений опціями Wild. Він збільшує суму в 5, 25, 250, 1 000 разів. При необхідності Дикий символ замінює прості іконки, завершуючи вигідний ряд. Дія Вайлда на Скаттер не поширюється.

Розкид — віртуальний щит з буквою «Л» — оплачується, займаючи будь-яку позицію на барабанах. За 2, 3, 4 чи 5 Scatter гарантована виплата в 2, 5, 12 або 100 загальних кредитів. Три і більше Скаттерів включають п’ять безкоштовних обертань з множниками. При додатковій появі щита додаються п’ять фріспінів з множником 5. При подальшому появу шести Scatter коефіцієнт множника збільшується до 25.

Прогресивний джекпот не передбачений правилами азартної гри. Користувачів зацікавлять інші характеристики автомата:

Пятибарабанний автомат 300 Shields — ігровий слот з 25 активними лініями, спецзнаками (Wild, Scatter) і призовим туром, що складається з безкоштовних обертань. Тут любитель ризику в режимі онлайн виграє 1 000 кредитів за будь-яких ставок на спін і під час п’яти безкоштовних обертань збільшить виграш максимум в 25 разів.

Cлот 300 Shields
WordPress › Ошибка

На сайте возникли временные проблемы технического характера.