Скачать на Android
Регистация за 10 секунд!
Войти
UA / RU
Cлот Columbus
  1. Казино Космолот »
  2. Ігрові автомати »
  3. Columbus

Cлот Columbus

Columbus — популярний ігровий автомат від розробників Новоматік з пригодницькою тематикою. Головний герой слота — відомий мореплавець — Христофор Колумб. Історія відкриття Америки лягла в сюжетну основу даного ігрового апарату. Візуальне оформлення виконано мінімалістично: барабани розташовані на однотонному коричневому тлі. Під ними знаходиться типова для ранніх відео-слотів від Novomatic панель управління.

Якщо підбираєте Kosmolot для проведення дозвілля, спробуйте демо-версію слота Колумб, що дасть можливість вивчити правила, виробити стратегію гри. Щоб грати на гроші, слід пройти реєстрацію на офіційному сайті — це приносить бонуси і інші переваги.

Ставки в основному раунді

Перед початком раунду в Columbus в вікні «Bet / Line» вибирається ставка на лінію — від 1 до 500 монет. Загальна ставка залежить від числа обраних ліній виплат в розділі «Lines». У розділі «Bet» відображається загальна ставка (від 1 до 4500). Таким чином, діапазон ставок в слоті Колумб дуже широкий.

Таблиця виплат

Виграш в грі Columbus нараховується, коли на барабанах випадає послідовність з двох (для карткових символів трьох) і більше однакових елементів на активній лінії виплат. Карткові символи приносять від 5 до 150 множників ставок; ланцюжки з секстаном — від 5 до 250; намисто — від 5 до 500; королева — від 5 до 1000; Колумб — від 10 до 5000.

Значок із зображенням головного героя — Дикий символ — може виступати заміною іншим елементам (крім символів Розкиду) для складання виграшної комбінації. У грі є 3 Скаттер — значки із зображеннями кораблів. Коефіцієнти множення ставок Scatters не приносять.

Інші характеристики гри

Технічні характеристики ігрового слота Колумб:

Якщо на барабанах слота з’являються три кораблі — Скаттери, то запускається 10 безкоштовних обертань. Під час фріспінів вводяться нові символи — кораблі на тлі заходу. Дані значки можуть виступати заміною іншим символам для формування виграшних комбінацій, тобто виконують роль Вайлда. Якщо три кораблі на тлі заходу випадають одночасно, то геймер отримає ще пакет з 10 безкоштовних спінів.

В автоматі Колумб передбачена карткова ризик-гра на вгадування кольору перевернутої карти. Гра на ризик стає доступна після випадання на барабанах будь-якої виграшної комбінації. Якщо інтуїція не підведе, в даному раунді можна подвоїти виграш, отриманий в основній грі.

Запускайте віртуальний автомат Columbus — проводьте цікаво і прибутково своє дозвілля за азартною грою. Слот користується великою популярністю у геймерів завдяки високим множникам ставок, цікавим бонусним раундам.

Cлот Columbus
WordPress › Ошибка

На сайте возникли временные проблемы технического характера.