Скачать на Android
Регистация за 10 секунд!
Войти
UA / RU
Слот Hot Diamonds
  1. Казино Космолот »
  2. Ігрові автомати »
  3. Hot Diamonds

Слот Hot Diamonds

Hot Diamonds — безкоштовний слот компанії Amatic з великою кількістю цікавих характеристик і підтримкою сучасних платформ. Виробник додав в гру високі коефіцієнти, покращену графіку, спеціальні символи і бонусні функції. Простий ігровий процес подарує незабутні емоції азартного відпочинку під хорошу музику. Відсутність сюжету і пихатої тематики лише спрощує геймплей, не відволікаючи від самого цікавого — ігри на реальні гроші.

Ставки в основному раунді

Лінії в грі налаштовуються вручну, на кожну можна поставити від 1 до 300 монет, тому підсумкова ставка залежить від кінцевого рішення користувача. Максимальна вартість раунду не перевищує 3000. Використовуйте клавішу «Bet», щоб переглянути весь список і визначити для себе оптимальну ставку. У демо-режимі використовується віртуальна валюта у вигляді кредитів, яка ніколи не закінчується. Спробуйте зіграти прямо зараз на сайті Космолот онлайн.

Таблиця виплат

Коефіцієнти виплат формуються навколо виграшних комбінацій, що з’являються на екрані автомата. Оплачуються тільки послідовності, які починаються з крайнього лівого барабана і налічують в собі мінімум три однакових символа. Таблиця виплат є в розділі «View Pays», максимальний коефіцієнт примножує виплату на 2500 загальних ставок. У грі не може бути комбінацій крім тих, що вже вказані в таблиці, проте завдяки Wild символу правила трохи спрощені, оскільки він допомагає формувати ланцюжки без відсутніх піктограм.

Інші характеристики гри

Характеристики гри збігаються з більшістю інших азартних автоматів:

Ризик-гра на подвоєння представлена ​​звичайним відгадуванням закритої карти. Гравцю необхідно визначити її колір або масть, — в першому випадку виграш збільшується в два рази, в другому — в чотири. У режимі є функція перестраховки, яка при програші поверне половину поставлених грошей.

Високі ставки і коефіцієнти, відсоток виплат перевищує 95%, хороша графіка і дуже прості правила — це лише частина плюсів, якими володіє ігровий слот Гарячі Діаманти. Любителі ефектних моделей оцінять цю гру з оформлення, іншим гемблерам варто звернути увагу на ризик-гру і безкоштовні обертання. Новачкам пропонується демонстраційний режим без реєстрації.

Слот Hot Diamonds
WordPress › Ошибка

На сайте возникли временные проблемы технического характера.