Скачать на Android
Регистация за 10 секунд!
Войти
UA / RU
Cлот Mermaids Gold
  1. Казино Космолот »
  2. Ігрові автомати »
  3. Mermaids Gold

Cлот Mermaids Gold

Mermaids Gold — ігровий слот від відомого бренду Amatic з цікавою сюжетною лінією і простими правилами гри. Тематика автомата пов’язана з пригодами мешканців підводного світу, серед яких головну роль отримала русалка. Оригінальна віртуальна історія була доповнена ефектним дизайном ігрового поля. Фоном для сектора з 5 барабанами послужили сині води безкрайнього океану, ледь освітлені яскравими променями сонця. Все це доповнює ненав’язлива музична озвучка і набір високооплачуваної символіки, представленої в таблиці виплат. Отримувати великі суми монет гравці будуть в основному раунді, в бонусної грі, представленій серією безкоштовних обертань, а також в грі на ризик, яка пройде в форматі захоплюючого карткового поєдинку.

Ставки в основному раунді

Гравці, які обрали для ставок офіційний сайт Космолот, стануть учасниками роздачі цінних кредитів. Щоб отримати виграш, перед запуском барабанів необхідно задати обов’язкові налаштування. Вибирати бажані значення допомагатимуть кнопки призначеного для користувача інтерфейсу. Панель управління слот-машини, розташована в нижній частині екрана, дозволить задавати до початку прокручувань кількість і гідність фішок. Мінімальна вартість одного обертання барабанів становить 10 центів, а максимальна — 20 доларів. Змінити раніше обрані значення дозволяється до наступного спіну.

Таблиця виплат

У таблиці виплат ігрового апарату Золото Русалки гравці побачать базову і спеціальну символіку. Вона дозволяє вигравати до 450 000 монет за один раунд. Найщедріший символ призового ряду — головна героїня віртуальної історії Русалочка, яка виступає в грі в ролі Вайлда. Скаттером ігрового автомата стала синя скриня. Цей знак відповідає за запуск серії фріспінів з бонус множником х3, а також повертає на рахунок до 250 000 фішок. Збільшити банкролл після вдалої ставки допоможуть і звичайні символи, представлені номіналами карт, черепахою, дельфіном, рибками і черепашками.

Інші характеристики гри

Від автора грального контенту відео-слот Mermaids Gold отримав наступний набір технічних характеристик:

Онлайн-слот Золото Русалки був оформлений в кращих традиціях ігрового жанру. Вдалим чином він об’єднав в одне ціле цікавий сюжет, прості правила гри і високооплачуваний символьний ряд з коефіцієнтами виплат від х2 до х450 000. Роздача фішок в слот-машині відбудеться в основному раунді, а також після запуску безкоштовних спінів з бонус множником х3. В ігровому автоматі передбачена гра на ризик, в якій гравцям необхідно вгадати колір або масть закритою карти.

Cлот Mermaids Gold
WordPress › Ошибка

На сайте возникли временные проблемы технического характера.