Скачать на Android
Регистация за 10 секунд!
Войти
UA / RU
Слот Thunderstruck II
  1. Казино Космолот »
  2. Ігрові автомати »
  3. Thunderstruck II

Слот Thunderstruck II

Розробник Мікрогеймінг випустив віртуальний апарат Удар Грому 2. Тут геймери знайомляться з великою кількістю скандинавських персонажів, кожному з яких присвячена окрема бонусна гра. Оформлений автомат Thunderstruck II в сіро-блакитних тонах, що надає ігровому процесу легкості та загадковості. Багато елементів, в тому числі карткові символи, виконані з використанням 3Д графіки. Розробники додали в апарат графічні спецефекти при активації функцій.

Вибирайте апарат Thundertruck II в Космолот як інструмент для проведення азартного дозвілля, де можна повною мірою насолодитися якісною графікою і захоплюючим геймплеєм.

Ставки в основному раунді

Ставка в грі Удар Грома 2 визначається як добуток числа монет, яке задається в полі «Coins», і номінальною вартістю, яка вибирається в круглому полі кнопками «+» і «-«. Число монет вибирається в діапазоні від 1 до 10, а номінальна вартість — від 0,01 до 0,05. Максимальну ставку в розмірі 15 кредитів можна встановити кнопкою «Bet Max». Настільки низькі розміри ставок доступні гравцям з будь-якими фінансовими можливостями.

Таблиця виплат

Символіка ігрового автомата Thunderstruck II представлена ​​зображеннями: Тор, Локі, Один, Валькірія, Асгард, корабель, гральні карти від «9» до туза. Вдалі поєднання повинні складатися з 3 і більше рівнозначних зображень, які розташовуються на сусідніх барабанах в будь-якому напрямку. Винятком є ​​Скаттер, оплата якого відбувається за особливими правилами. Послідовності з символів приносять від 5 до 1000 множників ставок. Найбільш цінний символ — логотип гри.

Інші характеристики гри

Технічні характеристики ігрового слота Удар Грома 2:

У грі є два спецсимволи. Дикий символ представлений у вигляді логотипу і може замінити інші зображення, крім символу Розкиду. При наявності Вайлда в комбінації, виплата за неї збільшується в 2 рази. Скаттер виглядає як молот Тора, на якому написано «Bonus». Після випадання 3 або більше символів Розкиду запускається бонусний раунд під назвою «The Great Hall of Spins» — безкоштовні обертання.

Функція «Random Wild» активується в онлайн відео-слоті Удар Грому 2 довільно перед завершенням обертань в основній грі. Таким чином, на барабанах з’являються 105 смужок з Вайлд, які потім зможуть замінити деякі символи і збільшити ваш виграш в декілька разів.

Запускайте гру Thunderstruck II і пориньте в величну скандинавську міфологію. Повертайте барабани, активуйте бонуси, приймайте участь в додаткових раундах в режимі онлайн — все це принесе великі шанси на гідний виграш.

Слот Thunderstruck II
WordPress › Ошибка

На сайте возникли временные проблемы технического характера.